Jedlé a tekuté Vánoce. Tipy na vánoční dárky.

Blog_úzké_foto_vánoční_sady

Dárky, které se dají sníst či vypít, jsou sázkou na jistotu. Většina blízkých je uvítá, a vy si oddechnete, že váš dárek neskončí ve skříni nebo v komoře, ba naopak si jej obdarovaný vychutná. Naše gurmánské sady jsou nabité tekutými i jedlými dobrotami z Francie. Vybírejte a nakupujte dárky už nyní z pohodlí domova a připravte se na Vánoce včas. Inspiraci najdete v listopadovém blogu.

Jak a pro koho vybrat dárkovou sadu?

Pro maminku či babičku doporučujeme vánoční sadu „POZNEJ GASKOŇSKO“. Elegantní dárkový box obsahuje naše dva nejprodávanější vína z oblasti Gascogne. Svěží, šťavnaté bílé a ovocné a kulaté červené z oblíbeného vinařství Saint Lannes. K tomu kachní terinu, sardinkovou pochoutku či preclíky ve slaném karamelu.

Manželku či partnerku, která miluje Champagne a bublinky, obdarujete jedinečnou sadou „3x CHAMPAGNE VE ZLATÉM BOXU“, která obsahuje tři Premier Cru Champagne od tří různých rodinných Champagne domů, kteří obdrželi nejedno ocenění.

Milovnice Champagne jistě potěší dámská trička z nejvyšší bio bavlny, která jsou opatřena vkusným a originálním potiskem. Každá žena uvítá ve svém šatníku triko, které je jiné. Tričko je zabaleno v elegantním dárkovém boxu. Vybírejte TADY.

Pro manžela, tatínka nebo dědečka – všechny fajnšmekry – určitě nešlápnete vedle s dárkovým boxem „RUM MAURITIUS“, který obsahuje vyhlášený mauricijský rum z melasy vyzrávaný na sudech po koňaku + husí terinu a Confiture z kdoulí s bourbonskou vanilkou.

Kamarády obdarujte přírodními bublinkami. Dárková sada „ORGANIC PET NAT“ je přesně vánoční pozornost pro ně. Tento organický Pet Nat má pěkné perlení, vyváženou, čistou a dlouhou chuť. Baví nás funky etiketa. Vinařství Joe & Bertie je v našem play listu nově!

Pro vyznavače červených vín doporučujeme sadu „GRAND BORDEAUX“, která obsahuje červené víno Chateau Cap d´Or, Saint Georges Saint Emilion AOP 2018, odrůdy 86% Merlot a 14% Cabernet Franc. Hrozny byly ručně sklizeny a macerace trvala 22 dnů. Víno zrálo 10 měsíců na dubových sudech. Sada obsahuje také husí terinu a confiture.

Pro všechny, kteří preferují medové tóny a ořechy, máme tajný francouzský klenot a to „PINEAU DES CHARANTES VERY OLD“. Jeho chuť si zamilujete po prvním doušku. Je vhodné podávat hodně vychlazené jako aperitiv či digestiv. Navíc v originální karafě s výrazným těžkým dnem. Potěší každou ženu!

Přeji všem, abyste si užili adventní čas bez stresu a shonu ideálně se skleničkou dobrého vína. Na zdraví!

Zuzana
Ambasadorka Fine Labels