Co nadělit nejbližším pod stromeček?

Blog_vanoce (1)

Co nadělit nejbližším pod stromeček?

Začal adventní čas. Všude na nás číhá vánoční výzdoba, dobroty, svařák a reklamy. Většina z nás si láme hlavu, jaké dárky nakoupit rodině a přátelům. Pokud se budete inspirovat našimi tipy, tak nešlápnete vedle, a navíc nakoupíte originální piti z Francie od nezávislých výrobců a rodinných producentů. Nám totiž nevoní chemie, ale dáváme přednost kvalitě a udržitelnosti. Nakupte dárky, které výtečně chutnají a dávají smysl…


Jakou lahev zvolit pro maminku či babičku?

Náš tip je jasný – klenot mezi francouzskými aperitivy a to Pineau des Charantes. Je to sladká tečka plná ořechů i medových tónu! Po prvním doušku si ho zamilujete stejně jako moje maminka, která si ho dopřává po svátečním obědě místo dezertu nebo večer jako digestiv. Ochutnejte náš bestseller 20 let zrající Pineau značky Bache Gabrielsen nebo raritní červené Rosé Vieux od Francois Giboina. Více o tomto klenotu se dočtete v jednom z předchozích blogů zde. Milovnici módy potěší třeba i dárkový box s organickým tričkem s autorským potiskem a knihou Etiketa. Velikost M či Velikost L. 

 Čím obdarovat manžela, tatínka či bratra?

Každému muži udělá radost lahev kvalitního destilátu. Fine Labels je jediný certifikovaný Cognac Educator ve střední Evropě, proto náš tip je vyzrálý koňak kategorie XO (tedy Extra Old). Smyslný a harmonický koňak s dlouhou dochutí na patře značky Bache Gabrielson včetně dárkového boxu. Tato elegantní lahev potěší každého gentlemana. Podívejte se i na další exkluzivní koňaky zde. Pokud si nejste jisti, který koňak zvolit, tak zakupte degustační box – pět degustačních porcí prémiových XO koňaků od 10 do 40 let stáří nebo degustační box Premium XO. 

Jaký dárek vybrat pro manželku, přítelkyní či sestru?

Champagne je královna mezi bublinami a pod vánočním stromečkem by ho chtěla najít snad každá žena. Doporučujeme elegantní a vyzrálé Premier Cru Brut značky Frerejean Frères včetně luxusního černého boxu. Tento brut je z odrůd 50% Chardonnay a 50% Pinot Noir. Další tip od stejné značky je, jedno z top Champagne Blanc de Blancs na trhu, včetně elegantního bílého boxu se zlatým písmem. Variantou je také dárková sada champagne s knihou Etiketa pro elegentní ženu. S Champagne u ženy prostě uspějete!

Co kopit kamarádům jako vánoční pozornost?

Doporučujeme gin, který je trendem posledních let, a navíc se dá skvěle namíchat i jako zimní drink. Stačí k tomu kvalitní tonic, limeta a rozmarýn! Takový drink zvládnete připravit i doma. Normindia gin je spojení jablečného destilátu, jedné dlouhé cesty po Indii, 15 druhů bylin, koření a šarmu z oblasti Normandie. Když k tomu přidáte i kartičku s receptem, tak předáte svým přátelům originální dárek! Radost udělají i naše dárkové gourmet boxy - s rumem PRO NĚJ či šumivým vínem PRO NI. 

Přeji všem klidný advent. Nakupujte vánoční dárky s předstihem a z pohodlí vašeho domova. Vybírejte tekuté dobroty na našem e-butiku. Na zdraví!

Zuzana
Ambasadorka Fine Labels.