Vinná party nebo Cognac Masterclass?

Champagne degu

Naše degustace rozhodně nejsou nuda a šeď! Je to příběh a zážitek, který dokážeme přenést a v lidech to zanechává emoce. Umíme to a jsme na to hrdí! Jezdíme do oblastí Cognac, Champagne, Bordeaux i dalších už více jak 10 let a známe se s francouzskými vinaři osobně. Boříme mýty o tom, že koňak je nápoj pro postarší pány v koženém křesle. Objednejte si „Fajn degustaci“ a nebudete litovat!

Jak degustaci vybrat?
Degustaci připravíme na míru podle vašeho zadání. Důležité je vytipovat „persony“, které na akci zvete. Podle cílové skupiny vám poradíme, jaký typ degustace zvolit. Pány jistě osloví více „Cognac či Rum Masterclass“ a ženy nalákáte na prvotřídní bublinky „Champagne nebo Crémant“. Vinná degustace je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií.

Jak degustace probíhá?
V průběhu 2hodinové degustace vaši klienti ochutnají cca 8 vzorků a naši someliéři Tereza nebo Tomáš jim podrobně představí vína či destiláty. Během toho vyprávějí příběhy o vinařích z oblasti Bordeaux, Côtes de Gascogne, Champagne nebo Cognac. Klienti si z degustace odnesou spoustu novinek ze světa vín či koňaků a jejich chuťové pohárky budou nadmíru spokojené. Jsme otevřeni jakýmkoliv dotazům a rádi je klientům zodpovíme. Po skončení degustace zůstaneme k dispozici cca hodinu a je možné s námi diskutovat o všem pestrém, co francouzské vinice nabízí. Degustaci můžeme vést v angličtině.

Kdo je Tereza a Tomáš?
Tereza Franc je 1. česká Madame Cognac & Champagne
. Je jedinou držitelkou v regionu CEE titulu Cognac Educator, který uděluje úřad pro kontrolu koňaku BNIC. Její povídání o světě koňaků a Champagne vás dostane!  

Tomáš Kratochvíl zkušený Cognac & Wine specialista, který se již přes 15 let zaměřuje na problematiku vinných destilátů a vína. Zastává názor, že objevování chutí a vůni by měla být především zábava!

Kolik degustačních vzorků se rozleje z 1 lahve?
Z jedné lahve vína či Champagne je možné nalít až 15 vzorků. Tzn. pokud na degustaci bude 30 osob, doporučujeme si objednat 2 lahve od každého degustačního vzorku.

U degustace koňaku / armaňaku / rumu či jiného destilátu postačí vždy 1 lahev od každého vzorku. Rozlévá se okolo 2 cl., a tudíž z 0,7 lahve vám ještě zůstane pití na „after party“. :-)

Jaké degustace nabízíme?
Tady je pět nejoblíbenějších degustací:

  1. Rozmanitá "Tour de France" - ochutnávka vín, koňaků nebo armaňaků
  2. Luxusní "Cognac Masterclass" - špičkové koňaky od rodinných výrobců
  3. Okouzlující degustace bublinek – královny Champagne a moderního Crémantu
  4. Stylová degustace a etiketa – ochutnávka plná krásy, stylu a elegance
  5. Wine & Spirit bar servis – jednoduchý formát neřízené degustace na vašem eventu s vyškolenou obsluhou.

Více k degustacím TADY.

Kdo jsou naši klienti?
Spolupracujeme s firmami, které jsou našimi dlouholetými zákazníky a přáteli. Jsou to zvučné „Brand značky“ ze sektoru IT, ale také banky, pojišťovny i advokátní kanceláře. Veškeré reference najdete v prezentaci.

Máte další dotazy?
Obraťte se na naší Office & Event manažerku Alenu, která vám je zodpoví a zpracuje nabídku podle vašich představ.  

Nabídka degustací je pestrá a věřím, že vaši klienti budou nadmíru spokojení, když obdrží originální pozvání na vinnou party nebo Cognac Masterclass. 

Krásný březen! 

Zuzana
Ambasadorka Fine Labels