Naši spokojení klienti z online degustací. Podívejte, co o nás napsali.

Naše mantra je profesionalita, důvěra a kurátorsky vybírané produkty, kterým sami věříme. A zároveň přátelský přístup k našim dodavatelům i klientům. Přes 10 let objevujeme výjimečné pití se stylem, který jen tak nevyšumí. Umíme to. Jsme certifikovaný Cognac Educator. Máme zkušenosti. Je za námi víc než 500 firemních i privátních degustačních akcí a eventů doma i za hranicemi. Přečtěte si, co o nás řekli naši klienti.

Reference našich klientů

– 1 –

“New normal” jak je tato Covid doba často nazývaná je něco s čím se nechceme smířit. Business dělají lidé s lidmi a ne se stroji. Zákazníkům, partnerům i nám chybí právě ta essence “beyond the formal business”.

Vytvořit něco co bude opravdu fungovat virtuálně je téměř nemožné, a přesto se to Tereze, Tomášovi z Fine Labels a hostujícímu majiteli Hervé Bache Gabrielsenovi z Cognac domu Bache Gabrielsen z Francie dokonale povedlo. Člověk mel na chvíli pocit, ze nesedí před počítačem, ale ze cestuje po Francii, objevuje dobré piti právě s lidmi, na kterým nám záleží.

Top kvalita pití, skvělá produkce, dokonala znalost s přednesem Terezy a Tomase okořeněná naprosto unikátním nahlédnutím do soukromí jednoho z nejlepších cognacovych domů.

Těšíme se, co Fine Labels přichystají příště.

Miloslav Lujka, MSc, MBA
Head of Channel
Check Point Software Technologies, s.r.o.

 


– 2 –

“S Terkou a jejím týmem máme velice dobré zkušenosti z živých degustací a ve chvíli, kdy jsme hledali partnera na on-line degustace, tak pro nás byli první volbou. Máme za sebou již několik on-line degustací, ať již Tour de France s francouzským vínem nebo degustaci XO koňaků a nejen můj pocit byl, že se akce povedla, ale také zpětná vazba od našich hostů byla více než pozitivní. Tereza a její tým má akci velmi dobře promyšlenou, interaktivní a ve spojení s dobrými nápoji je to sázka na jistotu. Velmi kladně hodnotím i krásné balení vzorků a možnost doručení až ke klientovi. Určitě je využijeme i na další nejen on-line akce.”

 

Michaela Jarošová
Event & Sponzoring Manager
Allianz pojišťovna, a.s.


 – 3 –

Přístup Terezy a Tomáše byl maximálně profi a bylo vidět, že to mají do detailu vymyšlené. Vstupy vinařů naprosto skvělé, přirozené. Nic zbytečně strojené. Chyběla trochu interaktivita – klidně nechat příště kamery s účastníky zapnuté. 

Degustační set Tour de France bych čekal ve více dárkovém balení, ale i tak na 100% doporučuji!

Naše reakce: Na přání zajistíme i elegantnější dárkové balení pro sadu Tour de France. Klasické balení je přírodní karton s firemní páskou.

Marek Nos
Senior Software Developer
Microsoft


– 4 –

On-line degustační akce, kterou pro nás finelabels.cz připravili nám umožnilo zůstat v kontaktu s našimi významnými zákazníky i v době omezení spojené s Covid-19. Děkuji za skvělý nápad i provedení – organizace, logistika, vlastní realizace degustace, živé vstupy z Francie přímo z vinice a také výběr vín do degustačního setu – vše na výbornou. Akce měla u našich zákazníků velký úspěch.

Vlastimil Horák
Advanced Solutions Director
Tech Data