Naši spokojení klienti z online degustací. Podívejte, co o nás napsali.

Naše mantra je profesionalita, důvěra a kurátorsky vybírané produkty, kterým sami věříme. A zároveň přátelský přístup k našim dodavatelům i klientům. Přes 10 let objevujeme výjimečné pití se stylem, který jen tak nevyšumí. Umíme to. Jsme certifikovaný Cognac Educator. Máme zkušenosti. Je za námi víc než 500 firemních i privátních degustačních akcí a eventů doma i za hranicemi. Přečtěte si, co o nás řekli naši klienti.

Reference našich klientů

– 1 –

“New normal” jak je tato Covid doba často nazývaná je něco s čím se nechceme smířit. Business dělají lidé s lidmi a ne se stroji. Zákazníkům, partnerům i nám chybí právě ta essence “beyond the formal business”.

Vytvořit něco co bude opravdu fungovat virtuálně je téměř nemožné, a přesto se to Tereze, Tomášovi z Fine Labels a hostujícímu majiteli Hervé Bache Gabrielsenovi z Cognac domu Bache Gabrielsen z Francie dokonale povedlo. Člověk mel na chvíli pocit, ze nesedí před počítačem, ale ze cestuje po Francii, objevuje dobré piti právě s lidmi, na kterým nám záleží.

Top kvalita pití, skvělá produkce, dokonala znalost s přednesem Terezy a Tomase okořeněná naprosto unikátním nahlédnutím do soukromí jednoho z nejlepších cognacovych domů.

Těšíme se, co Fine Labels přichystají příště.

Miloslav Lujka, MSc, MBA
Head of Channel
Check Point Software Technologies, s.r.o.

 


– 2 –

“S Terkou a jejím týmem máme velice dobré zkušenosti z živých degustací a ve chvíli, kdy jsme hledali partnera na on-line degustace, tak pro nás byli první volbou. Máme za sebou již několik on-line degustací, ať již Tour de France s francouzským vínem nebo degustaci XO koňaků a nejen můj pocit byl, že se akce povedla, ale také zpětná vazba od našich hostů byla více než pozitivní. Tereza a její tým má akci velmi dobře promyšlenou, interaktivní a ve spojení s dobrými nápoji je to sázka na jistotu. Velmi kladně hodnotím i krásné balení vzorků a možnost doručení až ke klientovi. Určitě je využijeme i na další nejen on-line akce.”

 

Michaela Jarošová
Event & Sponzoring Manager
Allianz pojišťovna, a.s.


 – 3 –

Přístup Terezy a Tomáše byl maximálně profi a bylo vidět, že to mají do detailu vymyšlené. Vstupy vinařů naprosto skvělé, přirozené. Nic zbytečně strojené. Chyběla trochu interaktivita – klidně nechat příště kamery s účastníky zapnuté. 

Degustační set Tour de France bych čekal ve více dárkovém balení, ale i tak na 100% doporučuji!

Naše reakce: Na přání zajistíme i elegantnější dárkové balení pro sadu Tour de France. Klasické balení je přírodní karton s firemní páskou.

Marek Nos
Senior Software Developer
Microsoft


– 4 –

On-line degustační akce, kterou pro nás finelabels.cz připravili nám umožnilo zůstat v kontaktu s našimi významnými zákazníky i v době omezení spojené s Covid-19. Děkuji za skvělý nápad i provedení – organizace, logistika, vlastní realizace degustace, živé vstupy z Francie přímo z vinice a také výběr vín do degustačního setu – vše na výbornou. Akce měla u našich zákazníků velký úspěch.

Vlastimil Horák
Advanced Solutions Director
Tech DataPřihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení