Kytici růží dává každý – buďte na Valentýna originální!

Blog_valentýn_úzké_foto

Kytici růží dává každý – buďte na Valentýna originální!

Únor nám klepe na dveře a s ním přichází i svátek všech zamilovaných. Někteří z nás Valentýna zavrhují, ale většina z nás jej slaví! Podle mě je to vhodná chvíle, jak vyjádřit city svému partnerovi. Nezadaným to může dodat kuráž k oslovení své tajné lásky. A nezapomeňte, že růže dává každý, a to je fádní a trochu za zenitem. Pokud se chcete odlišit, tak se inspirujte tipy níže a věřte mi, že s valentýnskou sadou od Fine Labels sklidíte úspěch u jakékoliv ženy i muže!

Kde se Valentýn vlastně vzal?
Valentýn je často považován za americký svátek, který si vymysleli výrobci papírových přání nebo majitelé květinářství. Takové tvrzení je daleko od pravdy. Ve skutečnosti totiž kořeny tohoto svátku sahají až do starověkého Říma. Právě tady působil svatý Valentýn z Terni.

Jaký dárek zvolit pro vaši partnerku?
Pro ženy jsme letos připravili hned čtyři sady s různými druhy bublinek. Všechny sady obsahují elegantní dárkový box a valentýnský přebal, kam můžete vložit jméno či vzkaz pro svou drahou polovičku. Preferuje vaše přítelkyně Champagne? Pak pro vás máme valentýnskou sadu CHAMPAGNE GUY MEA včetně francouzských pochutin nebo valentýnskou sadu CHAMPAGNE & ORGANIC TRIČKO, která obsahuje triko s autorským designem.
Pro milovnice rosé máme speciální sadu BUBBLE & COMTE DE LAUBE, která obsahuje růžové šumivé víno, francouzskou specialitu a preclíky ve slaném karamelu. Crémant Rosé Brut od vinaře Calmel & Joseph patří mezi naše favority, proto je součástí poslední sady určené ženám, a to včetně trika ze 100 % bio bavlny, CRÉMANT & ORGANIC TRIČKO.

A čím překvapit vašeho partnera?
Pro muže máme jedinečnou sadu s rumem, který se vyrábí převážně ve francouzském Karibiku, ale i na ne tolik vzdáleném Trinidadu. Tento rum se destiluje z čerstvé šťávy z cukrové třtiny. Tři roky vyzrává v dubových sudech ve Francii v regionu Cognac. Valentýnská sada RUM CANOUBIER TRINIDAD obsahuje také francouzskou specialitu, kachní terinu i preclíky ve slaném karamelu. Pokud je váš přítel milovník koňaku, tak doporučujeme naše vyzrálé koňaky kategorie „Extra Old“ v elegantních lahvích. Celou nabídku najdete TADY.

Říká se, že láska prochází žaludkem a něco na tom bude, nemyslíte? Naše valentýnské sady uspokojí chuťové pohárky všem milovníkům kvalitního pití i dobrých pochutin! Mějte se rádi a užijte si svátek zamilovaných. Na zdraví!

Zuzana ❤
Ambasadorka Fine Labels