Dárková sada Kniha ETIKETA & Pineau des Charentes BLANC 0,75l

Neohodnoceno
Značka: Fine Labels

Sada obsahuje:
1 x 0,75l Pineau des Charentes Dupuy Blanc (koňak smíchaný s hroznovou šťávou, aperitiv ve stylu portského).Plné medových a citrusových tónů. Servírujte dobře vychlazené. Vhodné jako aperitiv nebo nápoj k předkrmu či k cukroví. Ideální pro sváteční chvíle. 
1 x kniha Etiketa pro elegantní ženu od Julie Balobanové. Nahlédněte do světa etikety s expertkou na eleganci! Tato kniha je nezbytným návodem pro každou ženu, která se zajímá o téma etikety a chce se v očích svých společníků stát nezapomenutelnou dámou. 
Elegantní dárkový box.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Kód: 3217
1 190 Kč
Dárková sada Kniha ETIKETA & Pineau des Charentes BLANC 0,75l
Neohodnoceno
Značka: Fine Labels

Sada obsahuje:
1 x 0,75l Pineau des Charentes Dupuy Blanc (koňak smíchaný s hroznovou šťávou, aperitiv ve stylu portského). Plné medových a citrusových tónů. Servírujte dobře vychlazené. Vhodné jako aperitiv nebo nápoj k předkrmu či k cukroví. Ideální pro sváteční chvíle. 
1 x  kniha Etiketa pro elegantní ženu od Julie Balobanové. Nahlédněte do světa etikety s expertkou na eleganci! Tato kniha je nezbytným návodem pro každou ženu, která se zajímá o téma etikety a chce se v očích svých společníků stát nezapomenutelnou dámou. 
Elegantní dárkový box.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: